کلانشهر
تهران.مشهد.اصفهان.تبريز.شيراز.کرج 
گروهِ پرتال هایِ زاراد
 

افتتاح  8 پروژه ی بزرگ عمرانی به ارزش ۵۲۲ میلیارد ریال با

 حضور  معاون اول رئیس جمهوری در فرودگاه بین المللی مشهد

 

 

 

هشت پروژه بزرگ عمراني طي مراسمي با حضور معاون اول رييس جمهور در فرودگاه بین المللی شهيد هاشمي‌نژاد مشهد مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

بهبهاني وزير راه وترابري ، مهندس اسماعيلي رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت فرودگاههاي كشور و جمعي از نمايندگان مشهد در اين مراسم حضور داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، محمدرضا رحيمي طي مراسمي پايانه شماره سه فرودگاه مشهد ويژه پروازهاي زيارتي را با هزينه 50 ميليارد ريال و پايانه شماره دو ويژه پروازهاي خارجي با 350 ميليارد ريال هزينه افتتاح کرد.

 

 

 

آشيانه تعميراتي شركت ايران ايرتور با 20 ميليارد ريال هزينه، ايستگاه ايمني زميني شماره دو و تجهيز آن در مجموع با 10 ميليارد ريال اعتبار، توقفگاه پايانه شماره دو و توقفگاه پايانه شماره سه در مجموع با 15 ميليارد ريال هزينه از ديگر پروژه هايي است كه به بهره برداري رسيدند.

 

 

از ديگر طرح‌هاي به بهره‌برداري رسيده توسط معاون اول رييس جمهور افتتاح پايانه صادرات و واردات بار و كالا با اعتبار 12 ميليارد ريال، آشيانه شركت هواپيمايي تابان با 45 ميليارد ريال و 'تاكسي وي' ارتباطي با 20 ميليارد ريال هزينه است.

معاون اول رييس جمهور در اين مراسم گفت: مشهد با توجه به پتانسیل موجود در ان  لايق بهترين خدمت است و بايد در همه زمينه‌ها نمونه باشد.

به زودی عکس های زیبای این پروژه ها را در این پست می گذارم.


فرودگاه مشهد مقام دوم را از آن خود کرد

 

فرودگاه شهيدهاشمي‌نژاد مشهد در ورود گردشگران خارجي از مبادي هوايي مقام دوم را پس از فرودگاه بين‌المللي امام خميني(ره) تهران دارد.

 

به گزارش ميراث‌آريا(chtn) استان خراسان رضوي داراي سه مرز هوايي و چهار مرز زميني جاده‌اي است. مرزهاي هوايي مشهد، سرخس و سبزوار و مرزهاي زميني تايباد، باجگيران، لطف‌‌‌‌آباد و سرخس 7 مرز اين استان را شامل مي‌شوند.
بررسي وضعيت ورود مستقيم گردشگران خارجي به استان خراسان رضوي نشان مي‌دهد که طي سه سال گذشته تعداد 965 هزار و 822 گردشگر به اين استان وارد شده‌اند.
سهم اين مرزها طي سه سال گذشته از مجموع گردشگران ورودي به کشور 92/14 درصد بوده که به تفکيک فرودگاه مشهد 5/6 درصد گردشگر، مرز تايباد 1/6 درصد، مرز باجگيران 5/0 درصد، مرز لطف‌آباد 3/1 درصد و مرز سرخس 5/0 درصد بوده است.
اين گزارش مي‌افزايد در اين مدت هيچ گردشگري از مرز هوايي سرخس و سبزوار به کشور وارد نشده‌ است.
از اين تعداد گردشگر ورودي نيز بيشترين گردشگران از فرودگاه مشهد آمده‌اند که پس از تهران مقام دوم را از لحاظ تعداد گردشگران ورودي از طريق مبادي هوايي به خود اختصاص داده است.

 

 


منبع:  http://khorasan.isna.ir/NewsView.aspx?ID=News-93183  

http://news.mashhad.ir/module-pagesetter-viewpub-tid-4-pid-3588.html

[ ] [ ] [ وحید(از مشهد) ]

پروژه ی تقاطع سه سطحی میدان امام حسین

 

 

 

 

پروژه ی میدان امام حسین چهارمین تقاطع سه طبقه ی مشهد از ۵ ماه پیش اغاز به کار کرده و با ۳۸ درصد پیشرفت و در سه نوبت ۸ ساعت در حال ساخت می باشد.

شهردار مشهد با اشاره به اجرای پروژه تقاطع سه سطحی میدان امام حسین گفت: تا پایان سال جاری دو سطح از تقاطع سه سطحی میدان امام حسین به بهره برداری خواهد رسید


به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محمد پژمان به پروژه های عمرانی شهرداری مشهد در سال جاری اشاره كرد و افزود: اين در حالي است كه تا پایان سال دو سطح این تقاطع به بهره برداری می رسد و اوایل سال آینده نیز سطح سوم این تقاطع به بهره برداري خواهد رسيد.
وي اظهار داشت:پروژه تقاطع سه سطحی میدان امام حسین با توجه به حجم بالای ترافیک در این منطقه از اولویت های پروژه های عمرانی شهرداری مشهد در سال جاری است.

 
تصاویر پیشرفت
 
 
 
 
 
وی همچنین پیشرفت فیزیكی بالغ بر 3۸درصد پروژه میدان امام حسین(ع) را یادآور شد و گفت: میدان امام‌حسین‌(ع) یكی از چندین پروژه های جذاب و برجسته ی شهر بهشت است؛ چراكه یك پل معلق روگذر در این پروژه اجرا می‌شود و مشابه این پل در هیچ جای كشور تا به حال مشاهده نشده است.
به گفته وی، به محض فارغ شدن از احداث پل همسطح و تقاطع زیرگذر، پل معلق ایجاد می‌شود؛ این كار در كشور منحصر به‌فرد خواهد بود؛ چراكه 230متر ارتفاع این پل و 120متر طول دو دهانه آن می‌شود.

[ ] [ ] [ وحید(از مشهد) ]
طبق حکم دادگاه ۴ انقلاب غرب شیراز و با استناد به ماده (۸) قانون جرائم رایانه ای به مورخ ۱۳ شهریور ۱۳۸۹ به دلیل برسی‌ پروندهٔ ۸۹۰۶۱۴۰۱۲ توسط باز پرس دانشجو فعالیت این وبلاگ گروهی به صورت موقت تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد.
[ ] [ ] [ مدیر ]

ويژگيهاي طراحي پروژه آسمان صدرا :

 توجه به مسائل تأثير پذير از فرهنگ مردم درطراحي مجموعه مسكوني همانند واحدهاي همسايگي ، عدم اشراف، تفكيك مسيرهاي سواره و پياده و دسترسيها.  ايجاد هندسه سيال در طراحي براي ايجاد چشم انداز وسيع تر.

ايجاد فضاهاي تجمع و بازي كودكان با رعايت فاصله مناسب از بلوكهاي مسكوني و مسيرهاي سواره و ايجاد امكان نظارت والدين با استفاده از شيب زمين .

 تراكم مسكوني طراحي شده با سطح اشغال 7/16% به ميزان 112% مي باشد كه مابقي محوطه بوده و به فضاهاي سبز ـ ‌آبنما ـ پيست دوچرخه سواري ـ سالن آمفي تأتر روباز ـ محل بازي كودكان و محل نشيمن اختصا داده شده است.

 ايجاد فضاهاي مكث در جلوي ورودي بلوكهاي آپارتماني به منظور پيش بيني فضاي مانور مناسب جهت خودروهاي امدادي .

عدم اجازه ورود خودرو به واحدهاي همسايگي و تفكيك محورهاي سواره و پياده .

 ايجاد تنوع در طول مسيرهاي پياده با طراحي فضاهاي مكث و استراحت و افزودن عناصري مانند آبنما و فضاهاي سبز و ...

 ايجاد باند سبز در اطراف بلوكها و جلوگيري از نزديك شدن پياده روها به اطراف ساختمان به منظور عدم اشراف .

 طراحي بلوكها در سايت در نقاط مرتفع با ارتفاع بيشتر ( 8 و 11 طبقه )‌و در نقاط پايين تر با ارتفاع كمتر (6 طبقه ) . با توجه به رعايت فاصله مناسب بلوكها از يكديگر كه اكثرا“ بيش از دو برابر ارتفاع بلوكها با يكديگر مي باشد فضاي بسيار مناسبي براي نور گيري واحدها و پرسپكتيوهاي متنوع را براي مجموعه فراهم آورده است .

در طراحي مجموعه سعي گرديده از تيپ هاي مشابه با سازه يكسان جهت سهولت اجرا استفاده گردد ليكن امكان اجراي پلانهاي متنوع و متفاوت در بلوكها وجود دارد.

كليه واحدها اعم از يك خوابه يا بيشتر داراي سرويسهاي بهداشتي و حمام مستقل از يكديگر مي باشند .

 كليه واحدها داراي حداقل 8 متر مربع تراس مي باشند.

داشتن كوران و تهويه طبيعي در اكثر واحدهاي مسكوني.

 جهت رعايت مقررات ملي صرفه جويي در مصرف انرژي ،بلوكها در جهتي كه مناسب با اقليم منطقه باشد طراحي شده است به صورتي كه كليه واحدهاي مسكوني در طول روز داراي نور مناسب و آفتاب مي باشد.

[ ] [ ] [ مدیر ]

شیراز به عنوان گردشگریترین شهر ایران در سال ۸۸ با جذب ۹ میلیون مسافر رتبه یک جذب مسافر و در عید ۸۹ با جذب ۷،۲۰۰،۰۰۰ نفر برای اولین بر در ایران رکورد تاریخی‌ جذب مسافران نوروزی به نامه شیراز ثبت گردید...

همچنین از نظر تجهیزات پس از فرودگاه امام تهران در رتبه ۲،از نظر تعداد مسافران در سال پس از فرودگهای امام ،مهر آباد رتبه ۳ و از نظر ظرفیت پس از امام.مهر آباد و هاشمی‌ نژاد مشهد در رتبه ۴ قرار دارد...

می‌خواستم بگم از ساله ۸۷ تا ۸۹ و تا همین حالا رتبه شیراز از همهٔ شهر‌ها به مقدار قابل توجهی‌ بالاتر بوده و یک مطلق هست.به همین نسبت هم فرودگاهش از بهترین‌های ایران هست

نه اصلا من میتونم لینک دقیقم از دوستم امین بگیرم تا چند روز دیگه براتون بذارم..مطمئن باشید شیراز یک هست چون تو جلسه رسمی‌ روابط عمومی‌ شهرداری شیراز هم مطرح شد.این منابع تا الان:(اضافه می‌شه):

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%A8%DB%8C%D9%86%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C_%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2shiraz.gov.ir


۱.خوب این حرف شما که اصلا علمی‌ و منطقی نیست..!شما فقط داری با کلمات بعضی‌ میکنی‌ و به من می‌خوای یاد بعدی که باید بگم صفره مطلق نه یک مطلق!دلیلش چی‌ میتون باشه!؟من رسمی‌ صحبت کردم ولی‌ شما انگار بچها اومدی میگی‌"نه نه باید بگی‌ صفر هه" این از این!!!

۲.من رتبها رو دقیق با اساس امر airport.ir نوشتم(اینم منبع)از نظر تجهیزات بله .۱۰۰% مجهزتر از مهرآباد و هاشمی‌ نژاد مشهد هست..بد از اینکه مهراباد داخلی‌ شد تمام تجهیزات مربوطه به شیراز منتقل شد که الان مجهزترین برج مراقبت کشور بد از امام خمینی هست..اینم از این!

۳.بله معلومه نمیدونم چرا متوجه نمیشید!!!خیلی‌ سادا بچها هم میفهمن...شیراز ظرفیت استانداردش از هاشمی‌ نژاد مشهد پأینتر ولی‌ شیراز خیلی‌ خیلی‌ بیش تر از ظرفیتش در سال جابجا می‌کنه...یعنی‌ از می‌زنه جابجائی مشهد بالاتره....(اینم تو airport.ir هست)!اینم از این!

نکته۱:در ضمن بنده شوهر خالم(در واقع خالهً مامانم) حمید بهبهانی‌ هستن وزیر راه آاوعی ترابری...با خودش کلی‌ صحبت کردم تاحالا...خودشم میگه که قرار اصلا فرودگاه شهید دستغیب شیراز مرکز فرودگهای جنوب و امام خمینی تهران مرکز فرودگهای شمال کشور باشه...تمام این اطلاعاتم اول ا یون گرفتم بخدا...

نکته۲:بنده اصلا رو شهرام تعصب کورکورانه ندارم اگه شما تو جلسه بودید متوجه میشدید که بنده چقدر از بدیهای شیراز گفتم!!!!ولی‌ این مطلبی که الان نوشتم هم در مورد فرودگاه هم تعداد گردشگر که من متعصب باشم چه نه ..چه بالا برید چه پایین...بلکهر حقیقت و امر رسمیه

با تمام احترام به وحید خان

بای!

[ ] [ ] [ مدیر ]

مرکز لیزر پوست شیراز به عنوان یکی‌ از بزرگترین مرکز لزر‌های خاورمیانه و بزرگترین مرکز لزری جنوب کشور با دارا بودن بیش از ۱۵ دستگاه مختلف از کشور‌های ایالات متحده ، آلمان و کره می‌باشد که با بهره گیری از بیش از ۳۰ پزشک دارای تخصص پوست و مو و زیبائی از دانشگاههای معتبر ایران و جهان این مرکز را در سطح ایران بی‌ نظیر کرده است.

از خدماتی که در این مرکز صورت می‌گیرد میتوان به درمان کک و مک ، سوختگی ،موهای زائد ،جوش و لاغری پوستی‌ ، جوانی پوست ، پاکسازی صورت و ... استفاده نمود.

لازم به ذکر است قیمت خدمات بسته به پوست فرد و نوع سرویس از جلسه‌ای ۷۰هزار تومان تا ۲۲۰ هزار تومان متغیر می‌باشد که معمولان بین ۳ تا ۶ جلسه نیاز می‌باشد.

آدرس :شيراز – خيابان زند روبروي درمانگاه شهيد فقيهي – كوچه 43 – فرعي سمت راست – طبقه2

[ ] [ ] [ مدیر ]

اواخر در شیراز حرکت هایی در جهت تبلیغاتی و ارتقا سطح فرهنگی‌ شیرازیان و شناساندن شیراز به بقیهٔ شهر‌ها توسط گروهی از جوانان ۱۵ تا ۳۰ سال شیرازی در حال انجام هست..در حال حاضر این جوانان در حال تاسیس یک سازمان (ngo) غیر دولتی،غیر انتفاعی و غیر تجاری می‌باشد که در واقع قرار است علاوه بر تیم مرکزی عضو گیریهأی در سطح شهر شیراز انجام دهد که پیشرفت و آبادانی شیراز از جهت مردم را تقویت کند...چند  اهداف این سازمان:

۱.ارتقا سطح فرهنگ شهروندی در شیراز

۲.همیاری و کمک به پروسه‌های عمرانی و شهرسازی شیراز

۳.شناساندن شیراز در سطح کشوری و در آینده بین‌المللی

۴.جذب سرمایه و گردشگر

۵.افزایش اعتماد به نفس شهروندان شیرازی و جذب آان‌ها به کمک در پیشرفت کلانشهر شیراز

۶.ایجاد شهرداری‌های محل که هر محل دارای یک شهردار باشد که دارای اختیارات رسمی‌ از سوی شهرداری شیراز است و میتواند بسیاری به آبادانی و رقابت‌های درون شهری کمک کند

۵.ایجاد شهرداری مجازی به عنوان بخشی از پروژه شهر الکترونیک که تمام خدمات ارز بانکی‌،تجاری،مالیاتی و تمام خدمات اینترنتی شهرداری به صورت مکانیزه و متمرکز در آن انجام گیرد ...

۶.تبدیل سازمان به واسطه‌ نیمه مستقیم شهروندان با شهردار و مقامات شهری و استانی.


البته این اهدافی هست که در یک جلسه رسمی‌ با اقایان عفاف،کاشانی و یک میتینگ بین خود تیم مرکزی به صورت موقت و غیره رسمی‌ مطرح شدند...

سایت شیرازیان هم با بازدید از بیش از ۴۲ کشور در سرتاسر جهان و بازدید روزانه بیش از ۱۰۰ نفر به عنوان عضوی فعال در این گروه مرکزی فعالیت دارد...ملک سایت (سید محمد مهیار کازرونی زده) و نماینده سایت (سروش زرنانی) حداکثر سعی‌ خود را برای افتتاح رسمی‌ این سازمان مردم نهاد و در نهیات پیشرفت شهر شیراز انجام میدهند.

با تشکر

سایت شیرازیان

[ ] [ ] [ مدیر ]
آغاز مراحل احداث اولین خط ترن هوایی در تبریز
پروژه ترن هوایی در مسیر میدان آذربایجان(خیابان آزادی ) تاانتهای یوسف آباد به عنوان اولین خط ترن هوایی در تبریز آغاز می شود .
 
 
به گزارش روابط عمومی سازمان ترافیک ، براساس اولویت هایی که شهرداری در افزایش توان حمل ونقل عمومی مد نظر دارد ، حمل ونقل ریلی به غیر از مترو نیز جزو پروژه های شهرداری قرار گرفته است که هم هزینه پایین تری دارد وهم می تواند بخشی از مشکلات ترافیکی شهر را برطرف کند ودر این راستا مقدمات راه اندازی اولین خط پروژه ترن هوایی در مسیر میدان آذربایجان تاانتهای یوسف آباد به طول 17 کیلومتر آغاز می شود . البته به غیر از این مسیر اولویت های دیگری هم مطرح است ، ازجمله میدان راه آهن تا میدان بسیج که در این مسیر تلاش برآن است که بتوانیم سطح سواره رو را برای خودروهای سواره آزاد بگذاریم وخط ترن هوایی بتواند کار خطوط BRT را برای شهروندان ومسافران درون شهری انجام دهد . سومین خط ، خط مرکزی شهر از میدان دانشسرا تا میدان قونقا است.
سه مسیر ذکر شده برای راه اندازی ترن هوایی مدنظر شهرداری است وبا مصوبات شورای اسلامی شهر ، این طرح در حال مطالعه است وبعد از اعلام نتایج مطالعات کارهای اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد وبرای اولویت اول مسیر میدان آذربایجان تاانتهای یوسف آباد به طول 17 کیلومتر مدنظر است وپیش بینی می شود بتواند روزانه بیش از 150 هزار نفر توسط این خط جابجا شود .
تراموای مدرن که صاحب آخرین تکنولوژی وسیستم های حمل ونقل شهری است ضمن حفظ تمام مزیت های سیستم های حمل ونقل پیشین دارای مزیت های فوق العاده بیشتری است این سیستم به طور کلی به علت سرعت حرکت ، حجم بالای جابجایی مسافر ،تولید کمترین آلودگی صوتی ، زیبایی ظاهری واگن ها وپایه ها، ارزان بودن تاسیس وراه اندازی در مقایسه با سایر سیستم ها به ویژه مترو ، مصرف کم انرژی وایمنی بالا نسبت به سایر سیستم های مشابه ارجحیت دارد
.

منبع خبر

http://traffic.tabriz.ir/?MID=21&Type=News&TypeID=2&id=48

[ ] [ ] [ پویا(از تبریز) ]

اشنایی با پروژه ی عظیم "مرمر" مشهد

 

 

مجتمع اداری تجاری تفریحی عظیم مرمر با ۶۰ درصد پیشرفت در ۲۰ طبقه و در زمینی به وسعت 6700 مترمربع در یکی از بهترین مناطق تجاری اداری مرکز شهر مقدس مشهددر حال ساخت می باشد. این مجتمع به صورت چهاربر با دسترسی آسان از طریق خیابان  امام خمینی (از غرب)-کوچه دخانیات (از شرق)-خیابان ثبت (از شمال) و کوچه ارگ (از جنوب) واقع شده است. 

شرح طبقات:

کاربری طبقه

پارکینگ با ظرفیت 440 دستگاه خودرو

2- ، 3- و 4-

تجاری مشتمل بر 203 واحد (12 تا 166 مترمربع)

1-، همکف و اول

تالار اجتماعات و 11 واحد تجاری (18 تا 25 مترمربع)

دوم

رستوران (سرپوشیده و روباز)

سوم

اداری مشتمل بر 192 واحد (37 تا 94 مترمربع)

چهارم تا شانزدهم
 
 
 
تصویر پیشرفت پروژه
 
 
 
مزیت های پروژه:
 • سهولت دسترسی از طریق شریان اصلی شهر

 • مجاورت با مراکز تجاری اداری اطراف حرم مطهر رضوی

 • موقعیت مکانی مرغوب در خیابان امام خمینی مشهد مقدس

 • طراحی، نظارت و اجرای فرآیند ساخت توسط متخصصین مطرح صنعت ساختمان

 • استحکام سازه و مقاومت در برابر زلزله

 • نمای مدرن و چشم گیر سازه

 • تنوع متراژ

 • استفاده از مصالح و تجهیزات مرغوب

 • استفاده از تاسیسات و تجهیزات به روز با در نظر گرفتن میزان مصرف

 • به کارگیری سیستم هوشمند مدیریت ساختمان (BMS)

 • بهره مندی از فضاهای خدماتی و رستوران

 • سرمایه گذاری با ارزش افزوده مناسب

 • شرایط مالی مناسب جهت خرید (اعطای تسهیلات)

 

http://mehrpooya.com/projects/KishTwinTower/note.png مشخصات فنی:

سازه این مجتمع اسکلت فلزی با قابهای خمشی و سقف نیز مجوف فلزی می باشد. در اجرای نمای این ساختمان، از نمایی مدرن با  ترکیبی از شیشه و متریال های محتلف استفاده خواهد شد. در طراحی این پروژه، ارتباط بصری مابین فضاهای داخل و خارج (بدلیل استفاده از نمای شیشه ای) بخوبی حفظ گردیده است به طوری که این مجموعه همچون یک ویترین بسیار بزرگ شیشه ای، نمایانگر فعالیت های روزمره در حال انجام خواهد بود. در داخل مجتمع نیز وجود وید مرکزی که دارای خطوط منحنی و نرم است امکان سهولت در حرکت و تردد برای مراجعه کنندگان را فراهم آورده است.

 

http://mehrpooya.com/projects/KishTwinTower/note.png مواد و مصالح بکاررفته:

 • پنجره: آلومینیوم Thermal-Breakبا شیشه های دو جداره

 • پوشش دیوار واحدهای تجاری: کنیتکس

 • پوشش دیوار واحدهای اداری: رنگ روغن

 • پوشش کف واحد های تجاری: سرامیک 60 در 60 درجه 1

 • پوشش کف واحدهای اداری: سرامیک 60 در 30 درجه 1

 • پوشش کف فضاهای عمومی در طبقات تجاری: سرامیک گرانیتی 60 در 60

 • پوشش کف فضاهای عمومی در طبقات اداری: مرمریت سفید 30 در 60 با حاشیه و قرنیز رنگی

http://mehrpooya.com/projects/KishTwinTower/note.png تاسیسات:

 • برق: ورودی 4 مگاوات - واحدهای اداری یک کنتور 3 فاز 25 آمپر و واحدهای تجاری یک کنتور تک فازی 25 آمپر

 • برق اضطراری: امکان برق دهی به آسانسورها، پمپ آتش نشانی، تجهیزات امنیتی و روشنایی فضای عمومی

 • حرارتی، برودتی و تهویه: برای واحدهای تجاری فن کویل+ هوای تازه توسط هواسازها و برای واحدهای اداری اسپلیت کانالی با کویل آب گرم+ هوای تازه توسط هواسازها

 • سیستم تردد در طبقات: 4 دستگاه آسانسور مسافربر 13 نفره در طبقات اداری/ 2 دستگاه آسانسور پانوراما در محل وید/چندین دستگاه پله برقی به منظور تردد در طبقات تجاری/راه پله های متعدد برای استفاده در مواقع اضطراری

 • سیستم اعلان و اطفا حریق: شامل دتکتورهای حرارتی هوشمند و آدرس پذیر/اسپرینکلر در پارکینگ ها/ Fire Box در طبقات تجاری و اداری

 • سیستم ایمنی و امنیتی: شامل دوربین های مداربسته تحت کنترل سیستم BMS (مدیریت هوشمند ساختمان)

 • خطوط ارتباطی: 4 خط تلفن در هر واحد-دارای آنتن مرکزی

  


منبع:

http://www.mehrpooya.com/site/index.php/mashhad-projects

[ ] [ ] [ وحید(از مشهد) ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

-نام سایت :

کلانشهر


-آدرس سایت :

www.megacity.blogfa.com


زمینه فعالیت :

دربارهٔ کلانشهرهای ایرانمدیریت :

گروه پرتال‌های زاراد*در صفحهٔ اول فقط ۵ مطلب جدیدتر نمایش داده میشود برای دسرتسی به تمام مطلب تا این لحظه به www.megacity.blogfa.com/posts مراجعه فرمائید

*در صورتی‌ که تمایل دارید نماینده و نویسندهٔ کلانشهر خود در این سایت باشید مشخص و درخواست خود را به zarad@zarad.ir ارسال فرمائید

*با استفاده از منوی "موضوعات وب" در سمت راست صفحه میتوانید فقط مطلب مربوط به کلانشهر خود را مشاهده فرمائید